szkodniki drewna

Grupa KornitoX. Profesjonalne zwalczanie szkodników drewna i nie tylko

Czytaj więcej
image

O nas

Szkodniki drewna w domu, potocznie korniki w domu, to poważny problem, którego nie należy lekceważyć. Grupa KornitoX to wyspecjalizowane firmy zwalczające owady żerujące w drewnie w domu, w obiektach zabytkowych i kościołach. Oprócz zwalczania oferujemy również zabiegi impregnacyjne, które mają na celu ochronę drewna przed owadami, grzybami i pleśnią.

W ofercie grupy KornitoX znajdą Państwo najskuteczniejsze zabiegi zwalczające szkodniki drewna (kołatek domowy, spuszczel pospolity). Fumigacja, czyli gazowanie budynku (gazowanie domu, kościoła, silosów i obiektów zabytkowych) przy użyciu toksycznego gazu, fosforowodoru. Dezynsekcja mikrofalowa, czyli zabieg bez użycia środków chemicznych, możliwy do przeprowadzenia w każdych warunkach.

Metoda Xilix Gel, czyli najskuteczniejsza metoda zwalczająca drewnojady oraz stosowana w impregnacji każdego rodzaju drewna. Wszystkie metody znajdą Państwo w zakładce oferta.

Znajdź Specjalistę do spraw zwalczania szkodników drewna

Obszar obejmuje województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie 512 322 215 mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie 889 032 912 zachodnio pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko–pomorskie 883 956 817 opolskie, śląskie, małopolskie 533 444 634

Nasze firmy posiadają doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się dużym zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm i jednostek administracji publicznej. Każdy etap prac wykonywany i nadzorowany jest przez fachowców w swojej dziedzinie – posiadamy rzetelną i fachową wiedzę, odpowiednie przeszkolenia i certyfikaty.

Nie zwlekaj – jeśli w twoim domu pojawiły się „korniki” zadzwoń – porady telefoniczne są bezpłatne. Dobierzemy odpowiednią i skuteczną metodę zwalczania szkodników drewna, takich jak spuszczel pospolity, kołatek domowy, miazgowiec parkietowiec, trzpiennik olbrzymi i inne.

Grupa KornitoX – stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i doświadczenie.